Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■

AK Parti Düzce’de Prens Sahnede

AK Parti Genel Merkezi ve Düzce Teşkilatı aday adayı sayısını arttırmak için her tür aksiyonun içinde.

AK Parti Düzce’de Prens Sahnede
15.03.2023 - 18:01
Güncelleme 16.03.2023 - 09:53
Haber Merkezi

Haberi Sesli Dinle

0:00 0:00

Ankara'dan arananlar mı istersiniz, Ayşe Keşir ve Faruk Özlü'nün teşvik ettiklerini mi dersiniz. Aday adayı sayısı arttırılmak istenirken arka planda başka çalışmalar da hız kesmeden devam ediyor.

Aslında Düzce Teşkilatının eski günlerine dönebilmek için yapabileceği tek hamle listenin başına Dr. Faruk Özlü’yü koymak ama bunun önünde bazı sorunlar çıkma ihtimali hala var.

Faruk Özlü'nün listede birinci sırada olamaması ihtimaline karşı gizli santraforlar hazırlanmaya devam ediliyor.

Aldığımız son kulis bilgilerinden birini sizlerle paylaşmak istiyoruz.

Faruk Özlü'nün ve Ayşe Keşir'in prensi aynı zamanda Fevai Arslan'ın gizli silahı Hakan Kuşçuoğlu listeye girmek üzere saydığımız isimler tarafından hazırlanıyor.

Hakan Kuşçuoğlu geçmişte AK Parti Merkez İlçe Başkanlığı yapmıştı, istifa ettiği dönemde partisini kısmen sıkıntıya sokan bir süreçte yaşanmıştı.

Hakan Kuşçuoğlu'nun İlçe Başkanlığı döneminde kuzeni ve ortağı Erkan Kuşçuoğlu'da Belediye Meclis Üyeliği yapıyordu. Bu dönemde mahallesinin belediye ile olan tüm işlerini halletmişti. Mahallesinde yapılacak 18 uygulamaları, belli iş kollarında alınacak ruhsatların alınması ve tarlaların bile yollarını asfaltlamıştı.

Düzce kamuoyunda çok karşılığı olmamasına rağmen partide İlçe Başkanlığı yapmış olması, çok fazla cemiyete girmemesi ile hiçbir polemiğin içinde olmayarak tabiri caizse akmaz kokmaz bir kişilik olarak vekil listesinde olması çok tepki çekmeyecek bir isim.

Bakalım önümüzdeki günlerde her şey daha net olarak ortaya çıkacaktır.